Návrh a vývoj webových stránek společností Webly znamená služby na vysoké úrovni, vždy za rozumnou cenu a v neposlední řadě se řídí návratností investic pro našeho zákazníka.

Vývoj webových stránek prochází ve Webly specifickým procesem tak, aby bylo dosaženo:

Dobré navržení a funkčnost webové stránky. Díky tomu je prohlížení webové stránky příjemné a snadné i pro nezkušené uživatele internetu.
Správná propagace webové stránky ve vyhledávačích – hlavně Google, který obsahuje přibližně 90% vyhledávání – na stránkách sociálních médií, jako je Facebook, a ve známých adresářích.
Pokud obsah vašeho webu zahrnuje firemní prezentaci a prezentaci produktů / služeb vaší společnosti, potřebujete web s působivým designem a snadnou uživatelskou navigační nabídkou.

Pokud je Vaším cílem vybudovat webovou stránku se zaměřením na elektronický obchod, měla by být celá uživatelská zkušenost provedena pomocí snadných a srozumitelných kroků. Při vývoji webových stránek musíme myslet jako uživatel – zákazník a starat se o celý proces. Okamžik, kdy produkt hledáte, přidání produktu do nákupního košíku, výpočet nákladů na dopravu, platby několika způsoby a následná kontrola. Celá zkušenost by měla být pro každého snadná, aby se maximalizoval prodej e-shopu.

Nesmíme zapomínat, že jakákoli porucha nebo špatná skladba jednotlivých kroků při vývoji webových stránek odrazuje návštěvníky od dalšího prozkoumávání či samotného nákupu a nemusí se na webovou stránku nebo do internetového obchodu vracet, což by mělo za následek pokles provozu, a tedy pokles nepřímých nebo přímých prodejů.

Důvěřujte společnosti, která se již mnoho let specializuje na úspěšných webových projektech. Nabídne Vám okamžité a efektivní řešení. Dovolte nám vytvořit váš web za konkurenceschopné ceny.

Kontaktujte nás, abychom vám nabídli to, co opravdu potřebujete pro to, abyste mohli být online.

Prezentace webů s Webly

PREZENTAČNÍ WEBY

Prezentační webové stánky nemají možnost online nákupů.

Prezentační weby se zaměřují hlavně na vizuální část a mají za cíl prezentovat vaši firemní identitu, vaše produkty a vaše služby ve webovém prostředí.

Zkušený tým společnosti Webly si klade za cíl uspokojit vás ve vizuální části Vaší propagace a zároveň se postarat o to, aby nabídla web, který je plně funkční, rychlý a zahrnuje nejnovější SEO techniky.

Zavolejte nám na +420 514141561 nebo nás kontaktujte zde sales@webly.cz a získejte naši nabídku.