Hosting serverů

NAŠE SERVERY:

Stroje „SERVER GRADE“ – servery s osmi a více jádry procesorů XEON s pamětí 16 až 32 GB ECC a úložištěm založeným na pevných discích SSD v rozložení RAID, které nabízejí výkon a zabezpečení vašich dat.

DVOJITÉ NAPÁJENÍ – pro zajištění nepřerušeného provozu.

NEJNOVĚJŠÍ A AKTUALIZOVANÝ SOFTWARE – pro výkon a bezpečnost. V případě potřeby provádíme upgrade Vašeho webu pro správnou spolupráci s našimi servery.

MONITOROVÁNO 24 HODIN MONITOROVACÍMI SYSTÉMY – Při jakékoli poruše jsou všichni odpovědní technici okamžitě informováni prostřednictvím sms pro okamžité zotavení.

Z SQL DATABÁZE JE ZACHOVÁNO 7 DENNÍCH ZÁLOHOVÁNÍ, 5 TÝDENNÍCH A 5 MĚSÍČNÍCH. – Celý účet (soubory webu, sql, fotografie) je udržován 1 denně, 1 týdně a 4 měsíčně. V případě nesprávné správy vašeho webu jej můžeme obnovit do předchozího stavu.

ZÁZNAMOVÉ SOUBORY JSOU UCHOVÁVÁNY – po dobu 1 roku na serveru na základě zákona 3917/2011.

UMÍSTĚNÍ V MODERNÍCH DATACENTECH nabízejících rychlost a kvalitní služby. Rozhodli jsme se hostovat naše servery v datových centrech, abychom nabídli spoustu šířky pásma, abychom mohli nabídnout svobodu používání našich služeb, aniž bychom museli neustále zvyšovat s rostoucím provozem vašeho webu.

Zavolejte nám na +420 514141561 nebo nás kontaktujte zde sales@webly.cz a získejte naši nabídku.